1.07.18

Zbiórka karmy dla zwierząt

Realizując działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, nasza firma wspólnie z International Paper Kwidzyn oraz KBR Poland wzięła udział w zbiórce karmy i innych niezbędnych rzeczy dla czworonogów z Przechowalni dla Zwierząt przy Terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych Miłosna.

Beznazwy-14 SCAN1 SCAN 2

1.06.18

Nazwiązanie współpracy z CKZiU

Jednym z celów firmy Tor-Pal jest wzmacnianie wizerunku jako dobrego pracodawcy oraz odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa.
Idąc w tym kierunku, w maju 2018 r. nasza firma podpisała umowę współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie.
Współpraca pomiędzy stronami obejmować będzie między innymi działania ukierunkowane na wzmocnienie atrakcyjności oraz jakości kształcenia i szkolenia zawodowego. Jako potencjalny przyszły pracodawca będziemy uczestniczyć w życiu szkoły np. w czasie inauguracji oraz zakończenia roku szkolnego, w trakcie trwania Dni Otwartych oraz jako współorganizator konkursów naukowych propagujących wiedzę techniczną.
 W ramach umowy uczniowie CKZiU w Kwidzynie mają również możliwość odbycia w naszej firmie praktyk, staży oraz wycieczek zawodowych.

26.05.18

Kwidzyński Bieg Papiernika

26 maja, w piękną, słoneczną sobotę odbył się dziewiąty już Kwidzyński Bieg Papiernika, wydarzenie, zrzeszające fanów sportu i biegania.

papiernik1 3 2 DSC_3481 p3

9.04.18

Przygotowania do Biegu Papiernika

Zgodnie z trzyletnią tradycją przygotowujemy się do budowy strefy firmy Tor-Pal podczas Kwidzyńskiego Biegu Papiernika.
W 2016 roku zbudowaliśmy kolumny z palet, aby umieścić na nich zdjęcia zespołów pracowników, w 2017 udowodniliśmy, że paleta może stać się domkiem dla dziecka.
Co pojawi się w tym roku? Uchylamy rąbka tajemnicy….

namiot 2

9.04.18

PPH "TOR-PAL" ogłasza przetarg

PPH Tor-Pal ogłasza przetarg na sprzedaż środków trwałych. Wykaz urządzeń przeznaczonych do sprzedaży i informacje o warunkach przetargu znajdują się w zakładce "Przetargi".

 

30.03.18

Targi Pracy

Tor-Pal na Targach Edukacyjnych i Targach Pracy

Archiwum: 1 2 3 4 5 6 7 8