prezes

Powitanie /

Miło mi powitać Państwa na stronie Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego Tor-Pal Sp. z o.o. Zachęcam do zapoznania z naszą firmą, jej historią oraz wartościami. Przygotowaliśmy dla Was informację dotyczące naszych kluczowych produktów i usług. Wierzymy, że jesteśmy partnerem do współpracy, którego szukaliście, ponieważ Wasz sukces jest naszym sukcesem.

Radosław Szatkowski, Prezes Zarządu

kim_jestesmy

Kim jesteśmy /

Jesteśmy jednym z większych producentów palet drewnianych w kraju. Działalność rozpoczęliśmy  w 1993 roku. Należymy do grona większych pracodawców w Kwidzynie, zatrudniamy około 500 pracowników. Jesteśmy dumni z tego, że osiągnięty poziom jakości przedsiębiorstwa pozwala spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

sunshine

Czym się zajmujemy /

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom, produkt i usługę najwyższej jakości. Przetwarzamy surowiec odnawialny na palety, wsporniki i elementy. Rocznie przerabiamy około 100 000 m³ drewna średnio i wielkowymiarowego, produkujemy 1 700 000 sztuk palet drewnianych, w tym 600 000 sztuk palet EUR EPAL, a także 9 000 m³ wsporników trociono-wiórowych do palet, w tym 7 000 m³ do palet Epal. Świadczymy usługi z zakresu prac izolacyjnych, rusztowaniowych i remontowo-budowlanych. 

sunshine

Nasze wartości  /

Nasza działalność zależy od zrównoważonej gospodarki leśnej, dlatego do produkcji wyrobów pozyskujemy drewno wyłącznie z legalnych źródeł. Ograniczamy wpływ na środowisko naturalne dzięki produkcji z surowca odnawialnego, przestrzeganiu wielkości emisji oraz właściwej gospodarce odpadami. Nasze produkty są ekologiczne i podlegają recyklingowi. Dbamy o bezpieczeństwo i rozwój naszych pracowników. Nieustannie pracujemy nad doskonałością operacyjną oraz niezawodnością maszyn i urządzeń. Zdobyte przez nas certyfikaty, licencje, świadectwa i nagrody pozwalają nam sądzić, że postępujemy w sposób odpowiedzialny.