5.04.19

Targi pracy

21 marca br. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie, odbyły się Targi Edukacyjne i Targi Pracy.
Organizator wydarzenia, Powiat Kwidzyński, zaprosił uczniów 8 klas szkół podstawowych oraz III klas gimnazjów do zapoznania się
z ofertą kształcenia szkół z Powiatu Kwidzyńskiego. Spotkanie to, co roku, jest okazją do pogłębienia współpracy pomiędzy szkołami, biznesem i środowiskiem lokalnym. Uczniowie odwiedzający stoisko naszej firmy, zapraszani byli do uczestnictwa w konkursie wiedzy na temat Tor-Palu.
W ekspresowym tempie na stronie www firmy, w ulotkach oraz od innych uczestników tego wydarzenia pozyskiwali odpowiedzi na pytania.

IMG_20190321_090432 IMG_20190321_093354

11.03.19

Przekazanie gadżetów dla MOW w Kwidzynie

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie zwróciła się do naszej firmy z prośbą o przekazanie gadżetów firmowych, które będą służyły jako nagrody w konkursach organizowanych dla podopiecznych ośrodka. Środki finansowe, którymi dysponują, są skromne i utrudniają zakup nagród, które dla każdego nastolatka są istotnym czynnikiem motywacyjnym. Postanowiliśmy okazać wsparcie tej organizacji i odpowiedzieć pozytywnie na jej potrzeby. W podziękowaniu otrzymaliśmy przepięknego anioła wykonanego przez podopieczne ośrodka.

1 3

 

31.12.18

Mikołajki 2018

W grudniu w Tor-Palu oprócz ważnych zadań związanych z zamykaniem roku, miały miejsce również magiczne spotkania.
Dzieci w wieku od 3 do 12 lat wraz z opiekunami stawiły się na spotkanie z Mikołajem.
Mili goście docierali do tej wyjątkowej sali kierując się znakami prezentów pozostawionych na podłodze.
Czekało na nich klejenie kartek, ozdabianie bombek a około 18:00 pojawiał się ON… ubrany w czerwone szaty i otoczony górą prezentów.
Nie przeszkadzała długaśna kolejka, bo Mikołaj chciał z każdym wyjątkowym gościem porozmawiać, zapytać o marzenia, przybić „żółwika”.
Oczekiwania umilała przepyszna wata cukrowa, pachnący popcorn i wyjątkowa świąteczna fotografia.
Goście opuszczali to spotkanie, z pełnymi brzuchami, uśmiechami i umazanymi buziami.
Do zobaczenia za rok.

26.11.18

Przekazanie domków dla zwierząt

W październiku,  dzieci z przedszkola z oddziałami integracyjnymi w Kwidzynie zgłosiły się do firmy Tor-Pal z prośbą o wsparcie akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”. Ideą akcji jej poprawa warunków życia biednych, bezdomnych zwierząt. Dzieci poprosiły o zbudowanie specjalnych domków dla kotów, które zostaną umieszczone w różnych lokalizacjach Kwidzyna. W ostatnich dniach października nastąpiło przekazanie domków dzieciom. Nasz mały gest wzbudził radość w tych świetnych dzieciach.

DOMEK 1 DOMEK 3

19.10.18

Jubileusz 25-lecia istnienia firmy

Nasze przedsiębiorstwo w tym roku obchodzi Jubileusz 25-lecia swojego istnienia.  
25 lat obecności na rynku, możliwych dzięki silnym fundamentom jakimi są: zaangażowana załoga, nieustanna praca nad niezawodnością maszyn i urządzeń, troska o relacje z klientami oraz dbanie o kulturę bezpieczeństwa każdego dnia.
Niech ten Jubileusz będzie okazją do wyrażenia słów uznania dla naszych pracowników i klientów, to dzięki Wam istniejemy i rozwijamy się jako firma.

1.07.18

Zbiórka karmy dla zwierząt

Realizując działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, nasza firma wspólnie z International Paper Kwidzyn oraz KBR Poland wzięła udział w zbiórce karmy i innych niezbędnych rzeczy dla czworonogów z Przechowalni dla Zwierząt przy Terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych Miłosna.

Beznazwy-14 SCAN1 SCAN 2

Archiwum: 1 2 3 4 5 6 7 8