18.05.19

10 Kwidzyński Bieg Papiernika

18 maja na Stadionie Miejskim świętowaliśmy okrągły, 10 Kwidzyński Bieg Papiernika. Oprócz świetnej zabawy dla biegaczy, była to też dobra okazja do pokazania działalności naszej firmy mieszkańcom. Nasze stoisko przyciągnęło setki osób chętnych do skorzystania z przygotowanych dla nich atrakcji. Zdecydowanie najciekawszą z nich była możliwość przejścia labiryntu z palet, w środku którego na znalazców czekała skrzynia pełna skarbów. Przygotowane przez naszych pracowników wypieki również cieszyły się dużą popularnością. Nawet kapryśna pogoda nie była  w stanie popsuć nam humoru.

5.04.19

Targi pracy

21 marca br. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie, odbyły się Targi Edukacyjne i Targi Pracy.
Organizator wydarzenia, Powiat Kwidzyński, zaprosił uczniów 8 klas szkół podstawowych oraz III klas gimnazjów do zapoznania się
z ofertą kształcenia szkół z Powiatu Kwidzyńskiego. Spotkanie to, co roku, jest okazją do pogłębienia współpracy pomiędzy szkołami, biznesem i środowiskiem lokalnym. Uczniowie odwiedzający stoisko naszej firmy, zapraszani byli do uczestnictwa w konkursie wiedzy na temat Tor-Palu.
W ekspresowym tempie na stronie www firmy, w ulotkach oraz od innych uczestników tego wydarzenia pozyskiwali odpowiedzi na pytania.

IMG_20190321_090432 IMG_20190321_093354

11.03.19

Przekazanie gadżetów dla MOW w Kwidzynie

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie zwróciła się do naszej firmy z prośbą o przekazanie gadżetów firmowych, które będą służyły jako nagrody w konkursach organizowanych dla podopiecznych ośrodka. Środki finansowe, którymi dysponują, są skromne i utrudniają zakup nagród, które dla każdego nastolatka są istotnym czynnikiem motywacyjnym. Postanowiliśmy okazać wsparcie tej organizacji i odpowiedzieć pozytywnie na jej potrzeby. W podziękowaniu otrzymaliśmy przepięknego anioła wykonanego przez podopieczne ośrodka.

1 3

 

31.12.18

Mikołajki 2018

W grudniu w Tor-Palu oprócz ważnych zadań związanych z zamykaniem roku, miały miejsce również magiczne spotkania.
Dzieci w wieku od 3 do 12 lat wraz z opiekunami stawiły się na spotkanie z Mikołajem.
Mili goście docierali do tej wyjątkowej sali kierując się znakami prezentów pozostawionych na podłodze.
Czekało na nich klejenie kartek, ozdabianie bombek a około 18:00 pojawiał się ON… ubrany w czerwone szaty i otoczony górą prezentów.
Nie przeszkadzała długaśna kolejka, bo Mikołaj chciał z każdym wyjątkowym gościem porozmawiać, zapytać o marzenia, przybić „żółwika”.
Oczekiwania umilała przepyszna wata cukrowa, pachnący popcorn i wyjątkowa świąteczna fotografia.
Goście opuszczali to spotkanie, z pełnymi brzuchami, uśmiechami i umazanymi buziami.
Do zobaczenia za rok.

26.11.18

Przekazanie domków dla zwierząt

W październiku,  dzieci z przedszkola z oddziałami integracyjnymi w Kwidzynie zgłosiły się do firmy Tor-Pal z prośbą o wsparcie akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”. Ideą akcji jej poprawa warunków życia biednych, bezdomnych zwierząt. Dzieci poprosiły o zbudowanie specjalnych domków dla kotów, które zostaną umieszczone w różnych lokalizacjach Kwidzyna. W ostatnich dniach października nastąpiło przekazanie domków dzieciom. Nasz mały gest wzbudził radość w tych świetnych dzieciach.

DOMEK 1 DOMEK 3

19.10.18

Jubileusz 25-lecia istnienia firmy

Nasze przedsiębiorstwo w tym roku obchodzi Jubileusz 25-lecia swojego istnienia.  
25 lat obecności na rynku, możliwych dzięki silnym fundamentom jakimi są: zaangażowana załoga, nieustanna praca nad niezawodnością maszyn i urządzeń, troska o relacje z klientami oraz dbanie o kulturę bezpieczeństwa każdego dnia.
Niech ten Jubileusz będzie okazją do wyrażenia słów uznania dla naszych pracowników i klientów, to dzięki Wam istniejemy i rozwijamy się jako firma.

Archiwum: 1 2 3 4 5 6 7 8