29.06.23

Turniej Piłki Nożnej

W związku z obchodzonym w tym roku jubileuszem 30 lecia firmy Tor-Pal, 3 czerwca zorganizowaliśmy Miedzywydziałowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny: Paleciarnia, Przerób Drewna, Przygotowanie Mas i Plac Drzewny. Zawodnicy wraz z kibicami przybyli do Hali sportowej zespołu szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie tuż po 9 i rozpoczęli przygotowania do turnieju. Sam turniej przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Była piękna walka, zaangażowanie na boisku, drużynowe dyskusje, wiele emocji i piłkarskiej spontanicznej radości. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Przerobu Drewna, która pojedzie reprezentować nas na rozgrywkach drużyn powiązanych z Komitetem Epal w Hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort, 28 – 29 września 2023.

27.05.23

Strefa firmy podczas Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Strefa naszej firmy podczas Kwidzyńskiego Biegu Papiernika, jak co roku, znajdowała się na Stadionie Miejskim przy górnej płycie boiska. W roli głównej wystąpiła ona…królowa logistyki…nasza PALETA.

24.03.23

Współpraca z CKZiU

W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym przedstawiciele Tor-Pal i MM Kwidzyn gościli z wizytą w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie

1.09.22

Nowa inwestycja Automatyczna linia do produkcji palet nietypowych

Pod koniec 2021 rozpoczeliśmy prace nad dużą zmianą w naszej firmie. Produkcja palet nietypowych, która dotąd wykonywana była ręcznie, zostanie zastąpiona linią automatyczną wyposażoną w roboty. 

4.06.22

Bieg Papiernika strefa firmy

Budowa strefy firmy na Kwidzyński Bieg Papiernika to nasze ulubione zadanie. Jak zwykle zbudowana była z naszego flagowego produktu, czyli palety J. Można było usiąść, relaksować się, poukładać cesarska układankę, pograć w chińczyka XXL i namalować cudeńka na tamborze. Z resztą zerknijcie sami 

28.04.22

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi, obchodzony 22 kwietnia stał się dla nas okazją do podjęcia drobnych proekologicznych aktywności i wybraliśmy się wspólnie na sprzątanie lasu. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że w lesie znajdziemy stare opony, elementy deski rozdzielczej czy fotele. Nie wspominając już o plastikowych i szklanych butelkach. Dumni ze swojego małego wkładu w czystość na ziemi, czekami na kolejne sprzątanie.

Archiwum: 1 2 3 4 5 6 7 8