16.10.19

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15.10.2019 r. przedstawiciele Zarządu PPH Tor-Pal Sp. z o.o. uczestniczyli w obchodach Dnia Edukacji Narodowej zorganizowanych przez Powiat Kwidzyński. W ramach kooperacji z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie, otrzymaliśmy  podziękowanie za efektywną współpracę w procesie kształcenia młodzieży oraz wspieranie promocji szkolnictwa zawodowego.

 

Podziękowanie2

27.09.19

Dzień z FSC

27 września 2019 r. obchodziliśmy w firmie Piątek z FSC.

 

 DSC_4617

 

19.08.19

Przekazanie gadżetów dla UMKS Kwidzyn

W dniach 31.05.2019-02.06.2019 r. UMKS Kwidzyn zorganizował ogólnopolskie zawody w biegach na orientację „Puchar Najmłodszych 2019”. W związku z tym, że dla organizatorów było to duże przedsięwzięcie, Zarząd  Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego zwrócił się do naszej firmy z prośbą o przekazanie gadżetów reklamowych. Zostały one wykorzystane jako nagrody dla dzieci, które stanęły na podium. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

podziękowania

18.05.19

10 Kwidzyński Bieg Papiernika

18 maja na Stadionie Miejskim świętowaliśmy okrągły, 10 Kwidzyński Bieg Papiernika. Oprócz świetnej zabawy dla biegaczy, była to też dobra okazja do pokazania działalności naszej firmy mieszkańcom. Nasze stoisko przyciągnęło setki osób chętnych do skorzystania z przygotowanych dla nich atrakcji. Zdecydowanie najciekawszą z nich była możliwość przejścia labiryntu z palet, w środku którego na znalazców czekała skrzynia pełna skarbów. Przygotowane przez naszych pracowników wypieki również cieszyły się dużą popularnością. Nawet kapryśna pogoda nie była  w stanie popsuć nam humoru.

5.04.19

Targi pracy

21 marca br. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie, odbyły się Targi Edukacyjne i Targi Pracy.
Organizator wydarzenia, Powiat Kwidzyński, zaprosił uczniów 8 klas szkół podstawowych oraz III klas gimnazjów do zapoznania się
z ofertą kształcenia szkół z Powiatu Kwidzyńskiego. Spotkanie to, co roku, jest okazją do pogłębienia współpracy pomiędzy szkołami, biznesem i środowiskiem lokalnym. Uczniowie odwiedzający stoisko naszej firmy, zapraszani byli do uczestnictwa w konkursie wiedzy na temat Tor-Palu.
W ekspresowym tempie na stronie www firmy, w ulotkach oraz od innych uczestników tego wydarzenia pozyskiwali odpowiedzi na pytania.

IMG_20190321_090432 IMG_20190321_093354

11.03.19

Przekazanie gadżetów dla MOW w Kwidzynie

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie zwróciła się do naszej firmy z prośbą o przekazanie gadżetów firmowych, które będą służyły jako nagrody w konkursach organizowanych dla podopiecznych ośrodka. Środki finansowe, którymi dysponują, są skromne i utrudniają zakup nagród, które dla każdego nastolatka są istotnym czynnikiem motywacyjnym. Postanowiliśmy okazać wsparcie tej organizacji i odpowiedzieć pozytywnie na jej potrzeby. W podziękowaniu otrzymaliśmy przepięknego anioła wykonanego przez podopieczne ośrodka.

1 3

 

Archiwum: 1 2 3 4 5