28.04.22

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi, obchodzony 22 kwietnia stał się dla nas okazją do podjęcia drobnych proekologicznych aktywności i wybraliśmy się wspólnie na sprzątanie lasu. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że w lesie znajdziemy stare opony, elementy deski rozdzielczej czy fotele. Nie wspominając już o plastikowych i szklanych butelkach. Dumni ze swojego małego wkładu w czystość na ziemi, czekami na kolejne sprzątanie.

20.12.21

Tor-Pal na LinkedIn

Stało się! Po 28 latach na rynku, opublikowaliśmy profil naszej firmy na portalu LinkedIn. Będziemy tam publikowali wieści od nas, serdecznie Was tam zapraszamy.

6.12.21

Paczki dla Dzieci

6 grudnia zamieniliśmy się w pomocników Mikołaja i udaliśmy się do jednego z Domów dla dzieci w Kwidzynie. Zawieźliśmy tam paczki wypełnione słodkimi upominkami. Mamy nadzieję, że ta niespodzianka sprawiła dużo radości.

26.10.21

Komunikat

Uprzejmie informujemy, iż w związku ze zmianą nazwy Spółki z International Paper Kwidzyn Spółka z o.o. na MM Kwidzyn Spółka z o.o. we wszystkich klauzulach informacyjnych zmieniono odpowiednio nazwę na MM Kwidzyn Spółka z o.o.

20.10.21

Jesienne regaty Jachtklub Vega Kwidzyn

We wrześniu w Siemianach odbyły się jesienne regaty jachtów turystycznych. Wyjątkowe zawody zrzeszające pasjonatów żeglarstwa, dla których żeglarstwo to coś więcj niż sport, to styl życia. 

8.08.21

Komunikat dotyczący przetwarzania danych osobowych Tor-Pal

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 7 sierpnia 2021r. zmianie ulega adres e-mail za pośrednictwem którego realizowane są prawa dotyczące przetwarzanych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Tor-Pal” Sp. z o.o. danych osobowych.
Nowy adres e-mail: datenschutz@mayr-melnhof.com

Archiwum: 1 2 3 4 5 6 7 8