20.12.21

Tor-Pal na LinkedIn

Stało się! Po 28 latach na rynku, opublikowaliśmy profil naszej firmy na portalu LinkedIn. Będziemy tam publikowali wieści od nas, serdecznie Was tam zapraszamy.

6.12.21

Paczki dla Dzieci

6 grudnia zamieniliśmy się w pomocników Mikołaja i udaliśmy się do jednego z Domów dla dzieci w Kwidzynie. Zawieźliśmy tam paczki wypełnione słodkimi upominkami. Mamy nadzieję, że ta niespodzianka sprawiła dużo radości.

26.10.21

Komunikat

Uprzejmie informujemy, iż w związku ze zmianą nazwy Spółki z International Paper Kwidzyn Spółka z o.o. na MM Kwidzyn Spółka z o.o. we wszystkich klauzulach informacyjnych zmieniono odpowiednio nazwę na MM Kwidzyn Spółka z o.o.

20.10.21

Jesienne regaty Jachtklub Vega Kwidzyn

We wrześniu w Siemianach odbyły się jesienne regaty jachtów turystycznych. Wyjątkowe zawody zrzeszające pasjonatów żeglarstwa, dla których żeglarstwo to coś więcj niż sport, to styl życia. 

8.08.21

Komunikat dotyczący przetwarzania danych osobowych Tor-Pal

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 7 sierpnia 2021r. zmianie ulega adres e-mail za pośrednictwem którego realizowane są prawa dotyczące przetwarzanych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Tor-Pal” Sp. z o.o. danych osobowych.
Nowy adres e-mail: datenschutz@mayr-melnhof.com

30.06.21

Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski w cross-country

12 i 13 czerwca 2021 r Kwidzyński Klub Motorowy im. J. Młynarskiego zorganizował dwudniowe zmagania cross-country w ramach Mistrzostw Polski I Pucharu Polski .
W zawodach wzięło udział ponad 140 zawodników z całej Polski. Zawodnicy poszczególnych klas zmagali się z 10 km trasą toru motocrossowego.

Archiwum: 1 2 3 4 5 6 7 8