Wstęp / usługi

Dla naszych klientów świadczymy usługi  remontowo-budowlane z zakresu budowy rusztowań w obiektach przemysłowych, konserwacji i napraw urządzeń przemysłowych, spawania konstrukcji stalowych , montażu izolacji termicznych rurociągów i urządzeń przemysłowych, prac ogólnobudowlanych a także prac wykończeniowych pomieszczeń biurowych i socjalnych. Specjalizujemy się zarówno w  szybkim reagowaniu na awaryjne wezwania jak i w realizacji usług zaplanowanych,  realizowanych podczas planowych remontów czy postojów zakładu. Zatrudniamy szeroką kadrę wyspecjalizowanych fachowców w swoich branżach oraz posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z naszymi klientami. Pracujemy bezpiecznie spełniając wszystkie stosowne wymagania BHP. Zapraszamy do współpracy.

 

Usługi remontowo -budowalne /

Brygada remontowa składa się z mechaników, ślusarzy, spawaczy i hydraulików. Kompleksowo realizuje zarówno drobne naprawy, jak i skomplikowane remonty instalacji i maszyn.

Brygadę budowlaną tworzą fachowcy, specjalizujący się w pracach murarskich i wykończeniowych, dekarskich, blacharskich i izolacyjnych, realizujący zlecone remonty budynków i pomieszczeń przemysłowych i biurowych oraz instalacji i rurociągów w izolacji termicznej.

Usługi rusztowaniowe  /

Brygada rusztowaniowa skupia monterów rusztowań oraz cieśli, których zadaniem jest budowa rusztowań i podestów roboczych zgodnych z przepisami BHP, koniecznych nie tylko do prac budowlanych, ale także do wszelkich prac remontowych, serwisowych i przeglądowych, prowadzonych na instalacjach, maszynach, urządzeniach i obiektach.

Pracownia Grafiki Przemysłowej /

Zespół pracowni  grafiki przemysłowej  projektuje i wykonuje wszelkiego typu znaki, piktogramy i tabliczki, które są niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania obiektów przemysłowych. Przygotowuje koncepcje elementów identyfikacji wizualnej, a także wspiera graficznie projekty realizowane przez inne działy.