20.10.17

Safety Day – Dzień bezpieczeństwa

11 i 18 października były wyjątkowymi dniami podczas których, celebrowaliśmy zdanie egzaminów i uzyskanie certyfikatów lidera bezpieczeństwa przez 68 liderów naszej organizacji.

 


safety day - LOGO TOR-PAL

Droga do szczęśliwego finału nie była jednak prosta, poprzedzały ją miesiące szkoleń, nauki, zadań do wykonania oraz egzamin potwierdzający uzyskane kwalifikacje. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najważniejszym z zadań, zostało również podkreślone poprzez prezentacje przygotowane przez każdy z wydziałów. Były to krótkie historie, które pokazały, jak duży krok zrobiliśmy w tym zakresie od początku 2016 roku, a także uświadomiły nam, że jest to zadanie, które nigdy się nie skończy. Jako liderzy bezpieczeństwa, postanowiliśmy tego dnia nauczyć się kolejnych bezpiecznych zachowań, którymi możemy podzielić się z innymi.
W związku z tym, przeszliśmy szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej i przez kilka godzin pod czujnym okiem doświadczonych ratowników, uczyliśmy się resuscytacji krążeniowo oddechowej u noworodka, dziecka i osoby dorosłej. Po to, aby być gotowi na przyjście z pomocą.

1  3 4 5 6